2022: HARRAN ÇİÇEK OKULU’dan IŞIKBİNYILI.ORG’a #TeşekkürBelgesi

HARRAN ÇİÇEK OKULU’dan IŞIKBİNYILI.ORG’a #TeşekkürBelgesi
Urfa, Harran Çiçek Okulu'ndan IşıkBinyılı.Org'a Teşekkür Belgesi #Isikbinyili #IşıkBinyılı.Org

Urfa, Harran Çiçek Okulu’ndan IşıkBinyılı.Org’a Teşekkür Belgesi #Isikbinyili #IşıkBinyılı.Org

[IşıkBinyılı.Org, 2022] Işık Binyılı Mülti-Medya, Kültur, Sosyal Destek ve Geliştirme Derneği (kısa adıyla: IşıkBinyılı.Org) adına, ilk “#SosyalSorumluluk” destek kampanyamızı (#kırtasiye, #kitap ve #giysi içeriğiyle) 330 öğrencisi bulunan;
T.C. #Harran Çiçek İlkokulu-Ortaokulu’na–ana okulu da dahil– desteğimizi başarıyla gerçekleştirmiş olduğumuzu; Derneğimiz adına gururla paylaşırım.

#ÇiçekOkulu Müdürü Sn. #RamazanAvam ile derneğimiz adına geçtiğimiz Haziran ayında, Sosyal Sorumluluk Projeleri Koordinatörümüz #AsumanPolatTacal’ın ilk kez iletişime geçmesiyle, bu süreç başlatıldı.

Özellikle de kampanyamız, Okul Müdürü Sn. Avam ile okulun ve öğrencilerinin en çok ihtiyaç duyduğu kalemlerin ön tespitiyle ve temin edilen toplam bağış kapsamında (10 bin TL hedefimizdi; 15 bin TL’yi aştık); kırtasiye siparişlerini #Harran’dan fiat teklifi almış olduğumuz iki farklı kırtasiyeden, hangi kalem hangisinde daha uygun ise ona bağlı olarak, kırtasiye ve kitap siparişlerimizi verdik.
Okul tarafından teslim alındığı bir tutanak ile ve öğrencilere de dağıtılmış olduğu fotoğraflarla;

Okul Müdürü Sn. Avam tarafından derneğimiz ve üyelerimizle paylaşılmıştır. Buna kitap desteğimiz de dahildir.

Özetlersek, 22 Ağustos 2022 tarihinde sembolik boyutta ve kendi içimizde başlatmış olduğumuz küçük çaplı kampanyamız, kapalı devre olarak dernek üyeleri, aile ve dost çevresi dahilinde yürütülmüştür.

Küçük çaplı da olsa ilk sosyal destek kampanyamızı başarıyla sonuçlandırmış olmamızı;
Okul Müdürü Sn. Avam, derneğimize bir “Teşekkür Belgesiyle” taçlandırdı.
Derneğimiz adına kendisine ve kadrosuna bu süreçteki yakın ilgi ve desteğine teşekkür ediyoruz.

* * *
TUTANAK

#Harran #ÇiçekOkulu Müdürü Sn. #RamazanAvam ile Okul Öncesi Öğretmeni Sn. Ayşe Nuray Ceylan ve Müdür Yardımcısı Yusuf Kenan Bozyılan’ın imzalarıyla;
IşıkBinyılı.Org Derneği’nin soysal destek kampanyasının hedefine ve siparişlerimizin de adresine/okula teslim edilmiş olduğuna ilişkin tutmuş oldukları “Tutanak”;
Tutanak’ın eki olarak belirtilmiş olan, adı geçen her iki kırtasiyeden alınmış olan fatura ve tahsilat makbuzları; dernek üyeleriyle paylaşılmıştır.

Ve her şeyin bir ilki vardır!

Ve biz de Derneğimiz adına, bu konuda bir ilki hayata geçirirken bir çok şey öğrendik-uyguladık ve ilk temel tecrübemizi de kazanmış olduk.
Bu kampanyaya #İstanbul’da öncülük etmiş, destek vermiş, bağış yapmış olan tüm üyelerimiz, aile dostlarımız ve arkadaşlarımıza;
Aynı zamanda, Sn. Ramazan Avam ve kadrosuna; Sn. Ceyhan ve Sn. Md. Yardımcısı Bozyılan’a da sonsuz teşekkürlerimizle,

– #BircanÜnver, Kurucu-Başkan, IşıkBinyılı.Org
(2010, #İstanbul) #isikbinyili
#SDG4QualityEducation | #SKH4 #EğitimdeHerkeseEşitlik

You may also like...