yelinTable 'lightmil_pelin.issues' doesn't exist Işık Binyılı | Sayı No:
   

AÇIKLAMA

Lütfen Isik Binyili'na gönderilecek yazilarla ilgili açiklamayi, yazilarinizi göndermeden önce okuyunuz.

1: Gönderilen bütün yazilar Light Millennium Organization/ISIK BINYILI'nin mülkiyetine geçer. Katilimcilar, yazilarinin içeriginden kendileri sorumludur.?

2: Gorsel ürünler ve yazilar gönderilmesini takiben, kurulu?un web sitesinde yaynlandiktan sonra HIÇ BIR SEKILDE kurulusun web sitesinden KALDIRILAMAZ. Gonullü bir kurulusuz. Ayni zamanda, "günümüzün insanin bilinç birikimi temsil edecek arsivini" olusturmayi amaçliyoruz.

3: ?ISIK BINYILI'nin kurulmasindan bu güne kadar bütün gönderilen gorsel ve düsünsel/yazili ürünler, tanitim sayisi da dahil olmak üzere, Türkçe ve Ingilizce olmak üzere Web sitelerimizdeki arsivde, kamuya açik olarak sunulmustur. Dileyen diledigi yazi yada sayiya diledigi zaman ulasabilir. (Daha fazla bilgi icin, lutfen Yaz 2006 sayisinin mektubunu okuyunuz.)

4: ISIKBINYILI.ORG'un basin duyurularinin ya da etkinliklerine iliskin bulten ve davetiyelerin size de ulasmasini istiyor veya ISIKBINYILI.ORG'a gorsel ve düsünsel ürünlerinizle katilmakla ilgileniyorsaniz, lütfen webmaster@isikbinyili.org veya bircan@isikbinyili.org veya isikbinyili@lightmillennium.org
adreslerine e-posta ile gondermenizi rica ediyoruz.

Çok tesekkür ediyoruz.
ISIKBINYILI.ORG

© Şubat 2008, IşıkBinyılı

© IŞIK BİNYILI e-dergisi; The Light Millennium bunyesinde kamu yararına ve kamu tarafından desteklenen yayıncılık ilkesiyle, 17 Temmuz 2001 tarihinde, Bircan Unver tarafindan, New York'ta kurulmuştur. Vergiden muafiyet statusune (501, (c) (3) ise 17 Temmuz 2001 tarihinden gecerli olmak uzere hak kazanmıştır. Bu sitenin içeriği kurucularinin izni olmaksızın kopyalanamaz. Sitenin tum icerigi "The Light Millennium"a aittir. Uluslarası telif hakları kanunlarıyla korunmaktadır ve her hakkı saklıdır."
Genel Yayin Yonetmeni: Bircan Unver
The Light Millennium'un Ingilizce sitesinin cizgisinde; Tasarlayan ve Geliştiren Bali & Bali Works

Bali & Bali Works